Menu

podkast Radio Warroza

To podkast o owadach, pszczołach, roztoczach, pszczelarstwie, pszczelnictwie, entomologii, biologii, ekologii. To pierwszy taki podkast w Polsce. Znamienici goście ze świata pszczelnictwa, pszczelarstwa, biologii, entomologii, ekologii, rolnictwa w formie wywiadów, słuchowisk czy debat. Wiedza naukowa, opinie i ciekawostki naukowe. Także nieco filozofii przyrody. Taki jest długofalowy plan.

Pod tym linkiem znajduje się podstawowy elementarz jak najlepiej słuchać podkastu: https://www.warroza.pl/2020/07/jak-sluchac-podkastu.html.


Goń Warrozę do pracy. Wstrzyknij nieco hemolimnfy. Jeżeli spodobał się Tobie odcinek możesz postawić mi dobrą kawę lub coś innego: https://tiny.pl/78v2j
Możesz także regularnie wspierać Radio Warroza za pomocą portalu Patronite:
Darowizna przez BTC: 1KE9dLUgrjBuKz45Tpt2jFyehiAxGmwgrt
Możesz kupić gadżety w sklepiku Warrozy: http://warroza.cupsell.pl/
Baner sklepiku Warrozy

Bez żadnych pieniędzy możesz też wspierać Warrozę po prostu udostępniając odcinek w mediach społecznościowych znajomym i na grupach (młodzieżowo pisząc, możesz zaszerować kontentem). Możesz też wysłać linka znajomym, których może to zainteresować. Możesz wstawić link na swojej stronie. Nic Cię to nie kosztuje, a Warrozie oszczędza mnóstwo pracy, który może poświęcić na produkcję kolejnych odcinków.

Motto rozmów w Radio Warroza:

"Zadaję najlepsze pytania jakie potrafię. Słucham odpowiedzi. I to publiczność wyciąga wnioski. Nie jestem tam by samemy to robić. Jestem tylko przekaźnikiem"
Larry King

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj śmiało, ale z zachowaniem kultury.