Menu

Warroza dziękuje za wsparcie finansowe

Patroni i darczyńcy

💖Alk z forum Polanka, 💖Adam Pluciński, 💖Krzysztof Smirnow, 💖Magdalena Kozerska, 💖Luk Nski, 💖Zofia Sewastianowicz, 💖Maciej Disterheft, 💖Piotr Skorupa, 💖Marcin Włodarczyk, 💖Dagmara Trembicka, 💖Bartłomiej Stolarczuk, 💖Pasieka Łapa, 💖Łukasz Achilles Janota, 💖Przemysław Trześniak, 💖Paweł Orych, 💖Konrad Kozłowski, 💖Bożena Wola

Dziękuję szczękoczułami


Jak wspierać Radio Warroza?

Jak większość podkastów (taka jest tego idea w sumie) Radio Warroza udostępniane jest za pomocą technologii RSS wszystkim społecznie za darmo na licencji: CC BY-NC-ND i tak pozostanie. Odcinki są także archiwizowane przez różne portale w tym oksfordzką bibliotekę cyfrową. Dopóki będzie istniał internet, będzie można znaleźć audycje nawet po śmierci Warrozy. Nie oznacza to jednak, że nie można Warrozy wspierać za tę pożyteczną pracę wykonywaną w czasie wolnym. Jest to bardzo mile widziane, bowiem będzie motywowało to Warrozę do rozwoju, a przede wszystkim dawało kopa energii do nie wyhamowywania w regularnym zbieraniu dźwięków do audycji i regularnym ich publikowaniu. Prowadzenie regularnego podkastu to nie tylko miłe rozmowy, ale także godziny spędzone przy obróbce i uporządkowanej publikacji. Publikacja jednego dłuższego wywiadu wraz z rozpropagowaniem po social media, to w sumie jakieś 4-5 dni pracy. Wsparcie w udostępnianiu odcinka, który się podobał, w social media również będzie oszczędzało cenny czas na produkcję nowych odcinków.

Do dotacji przez Paypal służy poniższy przycisk. https://tiny.pl/78v2j
Możesz także regularnie wspierać Radio Warroza za pomocą portalu Patronite:
Darowizna przez BTC: 1KE9dLUgrjBuKz45Tpt2jFyehiAxGmwgrt
Możesz kupić gadżety w sklepiku Warrozy: http://warroza.cupsell.pl/
Baner sklepiku Warrozy

Mecenat

W sprawie zostania mecenatem odcinka podkastu lub całego podkastu zapraszam do kontaktu: radio@warroza.pl Mecenat może zostać specjalnie wyróżniony podczas podziękowań na stronie oraz podczas audycji.

Wsparcie bez pieniędzy

Bez żadnych pieniędzy możesz też wspierać Warrozę po prostu udostępniając odcinek w mediach społecznościowych znajomym i na grupach (młodzieżowo pisząc, możesz zaszerować kontentem). Możesz też wysłać linka znajomym, których może to zainteresować. Możesz wstawić link na swojej stronie. Nic Cię to nie kosztuje, a Warrozie oszczędza mnóstwo pracy, który może poświęcić na produkcję kolejnych odcinków.